Proudly serving Canadians since 1980.

Watch party winners

Showing 32 results

Filters

  • Honey Garlic Dipping Sauce

    Sale

    Honey Garlic Dipping Sauce

    Rewards sale

    Sale Price: $4.99

    Regular price: $5.99

    Save $1.00

    ($1.43 /100mL)

    350ml ($1.43 /100mL)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Fried Battered Mushrooms

    Regular price

    $14.99

    ($5.00 /100g)

    300g ($5.00 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Sweet and Sour Dipping Sauce

    Sale

    Sweet and Sour Dipping Sauce

    Rewards sale

    Sale Price: $4.99

    Regular price: $5.99

    Save $1.00

    ($1.43 /100mL)

    350ml ($1.43 /100mL)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Cream Cheese and Cheddar Stuffed Jalapeños

    Sale

    Cream Cheese and Cheddar Stuffed Jalapeños

    Rewards sale

    Sale Price: $11.99

    Regular price: $12.99

    Save $1.00

    ($3.33 /100g)

    360g ($3.33 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Caramelized Onion Dip

    New

    Caramelized Onion Dip

    Regular price

    $11.99

    ($2.66 /100g)

    450g ($2.66 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Dipping Sauce Buttermilk Dill

    Sale

    Dipping Sauce Buttermilk Dill

    Rewards sale

    Sale Price: $4.99

    Regular price: $5.99

    Save $1.00

    ($1.43 /100mL)

    350ml ($1.43 /100mL)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Chipotle Mayo Spread Chipotle Mayo Spread

    Sale

    Chipotle Mayo Spread

    Rewards sale

    Sale Price: $4.99

    Regular price: $6.99

    Save $2.00

    ($1.66 /100mL)

    300ml ($1.66 /100mL)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Puff Pastry Quartet

    Regular price

    $17.99

    ($3.12 /100g)

    576g ($3.12 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store

Make every sporting event watch party a hit with our selection of frozen foods designed for easy entertaining and crowd-pleasing flavour. Whether you’re cheering for your favourite team or hosting friends for a big game, these convenient options help you serve tasty snacks and meals with minimal effort.