Proudly serving Canadians since 1980.

Watch party winners

Showing 32 results

Filters

  • Sirloin Beef Meatballs

    Sale

    Sirloin Beef Meatballs

    Rewards sale

    Sale Price: $14.99

    Regular price: $19.99

    Save $5.00

    ($1.65 /100g)

    907g ($1.65 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Buffalo Chicken Wings

    Regular price

    $19.99

    ($2.94 /100g)

    680g ($2.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Salt & Pepper Chicken Wings

    Regular price

    $19.99

    ($2.94 /100g)

    680g ($2.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Louisiana Style Chicken Wings

    Regular price

    $19.99

    ($2.94 /100g)

    680g ($2.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Honey Garlic Chicken Wings

    New

    Honey Garlic Chicken Wings

    Regular price

    $19.99

    ($2.94 /100g)

    680g ($2.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Crispy Breaded Chicken Wings

    Regular price

    $19.99

    ($2.94 /100g)

    680g ($2.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Barbecue Chicken Wings

    Regular price

    $19.99

    ($2.94 /100g)

    680g ($2.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Pepperoni Pizza Rolls

    Regular price

    $12.99

    ($2.82 /100g)

    460g ($2.82 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Honey Barbecue Chicken Wings

    Regular price

    $19.99

    ($2.94 /100g)

    680g ($2.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Mini Franks in Pastry

    Sale

    Mini Franks in Pastry

    Rewards sale

    Sale Price: $8.99

    Regular price: $9.99

    Save $1.00

    ($3.22 /100g)

    279g ($3.22 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Italian Style Beef Meatballs Italian Style Beef Meatballs

    Sale

    Italian Style Beef Meatballs

    Rewards sale

    Sale Price: $20.99

    Regular price: $24.99

    Save $4.00

    ($1.54 /100g)

    1kg ($1.54 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Philly Beef Steak

    Regular price

    $19.99

    ($5.95 /100g)

    336g ($5.95 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Cheesy Pizza Rolls

    Regular price

    $12.99

    ($2.82 /100g)

    460g ($2.82 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Bruschetta Flatbread

    Regular price

    $12.99

    ($2.52 /100g)

    515g ($2.52 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Dry Garlic Pork

    Regular price

    $14.99

    ($2.50 /100g)

    600g ($2.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Chicken Chunks

    Sale

    Chicken Chunks

    Rewards sale

    Sale Price: $19.99

    Regular price: $26.99

    Save $7.00

    ($2.94 /100g)

    680g ($2.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Garlic Parmesan Chicken Wings

    Regular price

    $19.99

    ($2.94 /100g)

    680g ($2.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Bacon Wrapped Scallop Medallions

    Regular price

    $19.99

    ($6.66 /100g)

    300g ($6.66 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Bacon Wrapped Jalapeño Shooters®

    Sale

    Bacon Wrapped Jalapeño Shooters®

    Rewards sale

    Sale Price: $12.99

    Regular price: $14.99

    Save $2.00

    ($5.09 /100g)

    255g ($5.09 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Plum Dipping Sauce

    Sale

    Plum Dipping Sauce

    Rewards sale

    Sale Price: $4.99

    Regular price: $5.99

    Save $1.00

    ($1.43 /100mL)

    350ml ($1.43 /100mL)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Thai Sweet and Spicy Dipping Sauce

    Sale

    Dipping Sauce Thai Style Sweet and Spicy

    Rewards sale

    Sale Price: $4.99

    Regular price: $5.99

    Save $1.00

    ($1.43 /100mL)

    350ml ($1.43 /100mL)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Honey Mustard Dipping Sauce

    Sale

    Honey Mustard Dipping Sauce

    Rewards sale

    Sale Price: $4.99

    Regular price: $5.99

    Save $1.00

    ($1.43 /100mL)

    350ml ($1.43 /100mL)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Pulled Pork

    Regular price

    $19.99

    ($2.94 /100g)

    680g ($2.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Cream Cheese Stuffed Jalapeños

    Sale

    Cream Cheese Stuffed Jalapeños

    Rewards sale

    Sale Price: $11.99

    Regular price: $12.99

    Save $1.00

    ($3.33 /100g)

    360g ($3.33 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store

Make every sporting event watch party a hit with our selection of frozen foods designed for easy entertaining and crowd-pleasing flavour. Whether you’re cheering for your favourite team or hosting friends for a big game, these convenient options help you serve tasty snacks and meals with minimal effort.