Proudly serving Canadians since 1980.

New Year's

Showing 70 results

Filters

  • Buffalo Chicken Wings

    Sale

    Buffalo Chicken Wings

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $19.99

    Save $3.00

    ($2.50 /100g)

    680g ($2.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Mozzarella Sticks

    Regular price

    $14.99

    ($3.30 /100g)

    454g ($3.30 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Honey Garlic Chicken Wings

    Sale

    New

    Honey Garlic Chicken Wings

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $19.99

    Save $3.00

    ($2.50 /100g)

    680g ($2.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Chicken Spring Rolls

    Regular price

    $9.99

    ($2.31 /100g)

    432g ($2.31 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Crispy Breaded Chicken Wings

    Sale

    Crispy Breaded Chicken Wings

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $19.99

    Save $3.00

    ($2.50 /100g)

    680g ($2.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Chicken and Pineapple Mini-Skewers

    Sale

    Chicken and Pineapple Mini-Skewers

    Rewards sale

    Sale Price: $17.99

    Regular price: $19.99

    Save $2.00

    ($3.60 /100g)

    500g ($3.60 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Barbecue Chicken Wings

    Sale

    Barbecue Chicken Wings

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $19.99

    Save $3.00

    ($2.50 /100g)

    680g ($2.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Italian Style Beef Meatballs Italian Style Beef Meatballs

    Sale

    Italian Style Beef Meatballs

    Rewards sale

    Sale Price: $14.99

    Regular price: $17.99

    Save $3.00

    ($1.65 /100g)

    907g ($1.65 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Honey Barbecue Chicken Wings Made from frozen Barbecue Chicken Wings

    Sale

    Honey Barbecue Chicken Wings

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $19.99

    Save $3.00

    ($2.50 /100g)

    680g ($2.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Nanaimo Bars

    Regular price

    $19.99

    ($2.35 /100g)

    850g ($2.35 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Asian Party Pack

    Sale

    Asian Party Pack

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $17.99

    Save $1.00

    ($2.69 /100g)

    632g ($2.69 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Battered Cheese Curds

    Regular price

    $14.99

    ($5.35 /100g)

    280g ($5.35 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Artichoke Mac & Cheese Bites

    Regular price

    $12.99

    ($4.64 /100g)

    280g ($4.64 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Apple Crisps

    Regular price

    $4.99

    ($2.19 /100g)

    228g ($2.19 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Italian Style Beef Meatballs Italian Style Beef Meatballs

    Sale

    Italian Style Beef Meatballs

    Rewards sale

    Sale Price: $22.99

    Regular price: $24.99

    Save $2.00

    ($1.69 /100g)

    1kg ($1.69 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Mini Cream Puffs

    Regular price

    $6.99

    ($2.80 /100g)

    250g ($2.80 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Gluten-Free Margherita Pizza

    Sale

    New

    Gluten-Free Margherita Pizza

    Rewards sale

    Sale Price: $11.99

    Regular price: $12.99

    Save $1.00

    ($3.63 /100g)

    330g ($3.63 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Italian Margherita Pizzettas

    Sale

    Italian Margherita Pizzettas

    Rewards sale

    Sale Price: $6.99

    Regular price: $8.99

    Save $2.00

    ($1.94 /100g)

    360g ($1.94 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Mini Eclairs

    Regular price

    $6.99

    ($3.50 /100g)

    200g ($3.50 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Chocolate Cake Pops

    Sale

    New

    Chocolate Cake Pops

    Rewards sale

    Sale Price: $6.99

    Regular price: $9.99

    Save $3.00

    ($3.24 /100g)

    216g ($3.24 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Buffalo Chicken Dip

    Sale

    Buffalo Chicken Dip

    Rewards sale

    Sale Price: $9.99

    Regular price: $11.99

    Save $2.00

    ($2.22 /100g)

    450g ($2.22 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Cauliflower Bites

    Sale

    Cauliflower Bites

    Rewards sale

    Sale Price: $11.99

    Regular price: $12.99

    Save $1.00

    ($2.66 /100g)

    450g ($2.66 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Chocolate Dipped Cheesecake

    Sale

    New

    Chocolate Dipped Cheesecake

    Rewards sale

    Sale Price: $16.99

    Regular price: $17.99

    Save $1.00

    ($2.83 /100g)

    600g ($2.83 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store
  • Cheesy Pizza Rolls

    Regular price

    $12.99

    ($2.82 /100g)

    460g ($2.82 /100g)

    Select a store

    Loading
    Unavailable at your store

Celebrate the New Year in style with our selection of frozen foods designed for effortless entertaining. Perfect for parties, gatherings, and festive celebrations, these ready-to-serve appetizers, snacks, and party bites help you ring in the year without the stress of complicated prep.